معرفی انواع صندل

by صندل in آگوست 6, 2019

معرفی انواع صندل

با رسیدن فصل گرم تابستان اکثرا به فکر تهیه یک کفش راحت و خنک است که در این بین صندل با انواع طرح و مدل ها می تواند ایده بسیار خوبی باشد. صندل های تابستانی در طرح‌ها و رنگ‌های زیبا ومتنوع در بازار موجود است.

پوشیدن صندل در عین زیبایی و شیک بودن از عرق کردن و بدبو شدن پا نیز جلوگیری می کند. صندل های  تابستانی در دو گروه زنانه و مردانه قرار می گیرد که هر کدام از این دو گروه نیز به انواعی تقسیم می‌شوند. صندل تابستانه زنانه در مدل های پاشنه تخت، لژدار و پاشنه دار موجود است و صندل تابستانه مردانه را نیز به انواع صندل انگشتی، جلو باز و نیمه باز می توان تقسیم کرد. در ادامه انواع مدل صندل زنانه را با هم مرور می کنیم.

 انواع صندل تابستانه زنانه

صندل پاشنه تخت

 این مدل بدون پاشنه و جلو باز است و کاملا راحت بوده و راه رفتن و تحرک فرد را محدود نمی کند.

صندل لژدار

این مدل صندل دارای پاشنه لژدار بوده و جلو باز است. راه رفتن با این صندل‌ها نیز به واسطه‌ی کفی تخت آن‌ها بسیار راحت است.

معرفی انواع صندل

معرفی انواع صندل

صندل پاشنه دار

صندل پاشنه بلند دارای پاشنه یا نیم پاشنه مناسب به صورت جداست این مدل نسبت به بقیه راحتی کمتری دارد به نسبت زیبا تر و شیک تر هستند.

صندل مجلسی

این نوع صندل برای مراسم های خاص استفاده می شود که به ظاهر لباس رسمی جلوه بسیار زیبایی می دهد و آن را بسیار شیک می کند.

نکات مهم خرید صندل

نکته مهمی که برای خرید صندل باید در نظر داشته باشید این است که صندل شما باید تمامِ پا را پوشش دهد و کف پا، پشت و جلوی پایتان در صندل آسوده باشد. صندل‌هایي را انتخاب کنید که پوشش جلویی داشته باشند تا هنگام ضربه به پا انگشت‌هاي‌ پا آسیب نبینند. صندلی را انتخاب کنید که به‌ اندازۀ کافی بند داشته باشد تا پای شما را در کفش محکم نگه دارد. اگر زیره کفش خیلی سفت باشد، به کمرتان آسیب می رساند و پادرد میگیرید.

 

 

اگر شما نیز در تولید و فروش صندل و کفش فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعایت شما را در این سایت اضافه کنیم

 

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

 

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply